3 eliminacja Mistrzostw Niemiec – MC Schwedt

…i po zawodach. Wróciliśmy z jedna nagroda – wyróżnienie dla najszybszego juniora w elektro buggy – Rafał Lewandowski zdobył ta tabliczkę 😉

Reszta starych byków i wyjadaczy zakończyła ten dzien bez dobrych wyników. Po kolei…..

Poczatek dnia, pełne skupienie, byly efekty – Jarek TQ w elektro buggy, Mateusz Dudzic drugi w spalinowych bagusach zaraz za Mistrzem Niemiec Stevenem Schonigerem. Pozniej juz nie bylo tak kolorowo. Kazdy z czyms mial problemy, to slabe serwo skretu u Tomka, zdarte opony u Rafala Lewandowskiego, po rozładowany pakiet u Rafala Pokusy w półfinale.. Jarkowi tez nie poszlo. Zostawil swoj model włączony na czas kiedy byl mechanikiem Rafala i Mateusza w biegu półfinałowym i okazalo sie, ze przez ten czas serwo i chłodzenie wyssały za duzo pradu – nie skonczyl biegu półfinałowego, a byl w ósmej minucie na 2 miejscu zaraz za Mateuszem.

Do biegow finałowych dostal sie wylacznie Mateusz Dudzic. Tam tez nie brakowalo przygód..
30 minut w spalinie, niby duzo ale nie wystarczylo aby odrobić straty po wywrotce i spadku z 5 na ostatnia pozycje. Po drodze zaliczyl jedno zgasniecie i finalnie utrzymał 4 pozycje.

Final elektro Mati jechal TQ. Pierwszy final bez przygód, zakonczyl na drugim miejscu za Maxem. Drugi bieg nieco gorzej ( dwa razy odkręcilo sie kolo ), co zasadziło o rezultacie końcowym – 6 miejsce.

Dzieki wszystkim ktorzy kibicowali i trzymali kciuki, fajnie miec taka drużyne jak Wy :)!

« 1 z 2 »