Podsumowanie – Oder Pomerania Cup 2015

Podsumowanie ODER POMERANIA CUP 2015

W dniach 01-02 sierpnia 2015 w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego 237 a odbyła się 1 runda 2 edycji POLSKO – NIEMIECKIE ZAWODY SAMOCHODÓW STEROWANYCH RADIEM ODER POMERANIA CUP Organizatorem imprezy była Sekcja Modelarstwa Kołowego przy Auto-Klubie w Szczecinie.

Pozostałe 2 rundy tegorocznego cyklu odbędą się w dniach:
19-20 września – Bernau – RC SPEEDRACER BERNAU
10-11 października – Schwedt – MC Schwedt e.V.

W tym roku przygotowaliśmy dla zwycięzców specjalne nagrody – patery w kształcie danego regionu w którym odbywają się zawody – które można następnie zdobywając w każdej rundzie miejsce na podium połączyć w całość.

IMG_4998 (Custom)

W klasie IC- 8 Buggy ( samochody spalinowe w skali 1/8, paliwo – nitro metylen) – Wyścig finałowy 45 minut.

IMG_4993 (Custom)

1 Goderski Igor 75okr 45:33.236 czas łączny
2 Nitschke Borys 73 45:07.109
3 Bliefert Daniel 73 45:14.840
4 Banaszak Sascha 67 45:35.380
5 Scherel Zico 60 37:50.499
6 Dudzic Mateusz 58 45:31.382
7 Pluta Bartosz 53 45:27.040
8 Emeling Marc 44 45:02.571
9 Dachow Jorg 42 39:25.360
10 Maliński Marcin 22 16:47.875
11 Sprie Daniel 8 5:09.053
12 Schulz Tomas 8 7:32.796

W klasie ET-8 Buggy (samochody elektryczne w skali 1:8) – rozegrano 3 wyścigi finałowe po 10 minut każdy (liczone 2 najlepsze)

IMG_4990 (Custom)

1. Dudzic Mateusz 1bieg 18okr 10:16.094czas (1miejsce) 2bieg 18okr 10:12.948czas (1miejsce) 3bieg 18okr 10:21.700czas (1miejsce)
2. Długoszewski Mateusz 17 10:22.258 (3) 18 10:28.224 (2) 18 10:33.083 (2)
3. Poniatowski Jarosław 17 9:58.826 (2) 17 10:16.576 (4) 17 10:05.468 (3)
4. Pokusa Rafał 17 10:27.100 (4) 16 9:59.978 (5) 17 10:18.784 (4)
5. Schittko Thilo 16 10:05.405 (6) 17 10:15.190 (3) 16 10:14.670 (6)
6. Trella Andrzej 16 10:25.472 (7) 16 10:00.955 (6) 16 10:13.098 (5)
7. Pluta Bartosz 16 10:02.862 (5) 16 10:14.239 (7) 16 10:19.785 (7)
8. Seehagen Kevin 15 10:23.539 (10) 16 10:35.826 (8) 16 10:36.504 (8)
9. Kruczyński Kacper 16 10:34.721 (8) 14 9:45.482 (9) 14 9:59.219 (9)
10. Ahmadi Zenouz Max Hamun 15 10:00.654 (9) DNS (11) DNS (11)
11. Schramm Hilmar 13 9:57.777 (11) 13 10:16.767 (10) 14 10:38.322 (10)
12. Kowalewski Tomasz 12 9:54.945 (12) DNS (12) DNS (12)

W klasie ET-10 2WD Buggy (samochody elektryczne w skali 1:10) w tej klasie rozgrywa się 3 finały po 5min.

IMG_4980 (Custom)

1. Bosnjakovic Dejan 7 5:07.216 (1) 7 5:16.685 (1) 7 5:26.539 (3)
2. Poniatowski Jarosław 7 5:23.005 (2) 5 4:39.157 (4) 7 5:23.157 (1)
3. Hadula Maciej 7 5:29.016 (3) 7 5:32.512 (3) 7 5:25.441 (2)
4. Śledź Sebastian 4 3:16.067 (4) 7 5:32.279 (2) 6 4:56.191 (4)

W klasie OPEN (modele elektryczne – różne) – rozgrywane 3 finały po 5 minut.

IMG_4978 (Custom)

1. Bosnjakovic Dejan RC Club Poznań 8 5:37.130 (1) 8 5:30.366 (1) 7 5:00.976 (1)
2. Puhlmann Jan 6 4:58.535 (2) 6 5:00.723 (4) 7 5:36.899 (2)
3. Marczyński Radosław 6 5:06.763 (3) 7 5:25.758 (2) 6 4:57.754 (3)
4. Kruczyński Kacper SMK Szczecin 6 5:21.125 (5) 7 5:32.603 (3)
5. Kowalewski Tomasz 6 5:20.631 (4) DNS (6) DNS (6)
6. Lewandowski Rafał SMK Szczecin 5 5:34.191 (6) 6 5:29.327 (5) 5 5:25.965 (5)

Dziękujemy zawodnikom za przybycie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

« 1 z 7 »