Podsumowanie spotkania klubowiczów – ważne informacje

Drodzy klubowicze

Na spotkaniu klubowym na torze SMK 28.03 – ustalone zostało:

1. Opłata członkowska roczna wynosi: 200zł dla osób > 18lat, 100zł dla juniorów między 14-18lat oraz bezpłatnie dla młodszych (będących pod opieką członków klubu)
2. Jesteśmy w trakcie opracowania regulaminu oraz spisu praw i obowiązków klubowicza.
3. Aktualna strona klubowa to rcclubszczecin.pl – na niej zamieszczane będą informacje o spotkaniach, zawodach oraz zapisy, galerie i inne wiadomości związane z życiem klubu.
4. W aktualnym sezonie planowane są 2 imprezy na naszym torze m.in kontynuację Oder Pomerania Cup 2015. Terminarz będzie podany myślę w ciągu 2 tygodni (Oder Pomerania Cup składał się będzie z 2 imprez jak w zeszłym roku – jedna na torze w Szczecinie, a jedna w klubie MC Schwedt lub RC Speedracer Bernau)
5. Członkowie klubu zobowiązani są do uczestniczenia w pracach na torze w wyznaczonym terminie, w przypadku nieobecności poinformowania o tym fakcie i wykonania danej pracy w terminie późniejszym ustalonym z klubem.
6. Planujemy wykonać w tym roku większą konserwację i modyfikację toru – tak aby stał się dla nas członków mniej “obsługowy”. Abyśmy więcej czasu mogli poświęcić na jeżdżenie na torze i wspólnego grilla.
7. Zachęcamy jak zawsze i zamieszczać będziemy na stronie klubowej informację co do zawodów w Polsce i za granicą. Może uda nam się tak jak w poprzednim roku zorganizować kilka wspólnych wyjazdów.

Najbliższe spotkanie, połączone z grillem i pracami na torze: sobota (11.04.2015).